ŞEHİR HASTANESİNE GİDEN YOLLAR GENİŞLETİLİYOR


Karatay Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri Karatay'a kazandırılması için çalışmaları devam eden Şehir Hastanesi çevresinde yol genişletme ve düzenleme çalışmaları gerçekleştiriyor.

Karatay Belediye Başkanı Mehmet Hançerli, Yolboyu Caddesi'nde gerçekleşen genişletme ve düzenleme çalışmalarının; Şehir Hastanesi'ne ulaşımı kolaylaştıracağını vurguladı. Başkan Hançerli, Şehir Hastanesi hizmete açıldığında yoğun bir talep göreceğini belirterek; yapılan çalışmaların geleceğe hazırlık olduğunu söyledi. Şehir Hastanesi'nin Karatay'a büyük değer katacağını belirten Başkan Hançerli; Hastanesi, Adliyesi, Üniversitesi ve daha nice önemli projelerle birlikte Karatay'ın Konya'nın yükselen değeri olduğunu söyledi. Başkan Hançerli çalışmaların daha güzel bir Karatay için olduğunu belirterek; asfalt ve yol genişletme çalışmalarının artan ulaşım ihtiyacını karşılamak için devam edeceğini kaydetti.

Hz. Mevlana'nın diyarı olan Karatay'da güzel işler yapmanın gayreti içerisinde olduklarını ifade eden Başkan Hançerli, Karataylıların beklentileri ve ihtiyaçları doğrultusunda en iyi hizmeti vermeye devam edeceklerini sözlerine ekledi.

Son Fotoğraflar

Tüm Fotoğraflar