İl Sağlık Müdürlüğünde Bayrak Değişimi


Sağlık Bakanlığı tarafından Konya İl Sağlık Müdürü olarak atanan Prof.Dr. Mehmet Koç, İl Sağlık Müdürlüğünde gerçekleştirilen devir teslim töreniyle görevine başladı.

Devir teslim törenine, İl Sağlık Müdür Yardımcıları, Hizmet Başkanları, Şube Müdürleri ve çok sayıda sağlık çalışanı katıldı. Personelle vedalaşan Yrd.Doç.Dr. Hasan Küçükkendirci, "Konya sağlığına, sizlerle birlikte başarıyla hizmet verdiğimiz yaklaşık 13 yıllık süreçte göstermiş olduğunuz özverili çalışmalarınızdan ve yönetimimize vermiş olduğunuz destekten dolayı her birinize teşekkürlerimi sunuyor, başarılı çalışmalarınızın devamını diliyorum. Hakkınızı helal edin. Göreve yeni atanan Prof.Dr. Mehmet Koç'ta yakından tanıdığımız, birlikte çalıştığımız bir arkadaşımız, başarıyla hizmet vereceğine inanıyorum. Kendisine ve Konya'mıza hayırlı olsun" dedi.

Törende konuşan yeni İl Sağlık Müdürü Prof.Dr. Mehmet Koç ise, "Sağlık Bakanımızın vurguladığı gibi sağlıkta dönüşüm başarıyla tamamlandı. Bu dönüşüm sürecine katkı veren başta Hasan Küçükkendirci olmak üzere tüm sağlık teşkilatımıza teşekkür ediyorum. Artık sağlıkta gelişim sürecine geçilmiştir. Cumhurbaşkanımızın 2023 vizyonu ve hedefleri doğrultusunda bize verilen bu görevin hakkını verme gayreti göstereceğiz. Rabbim hesabını veremeyeceğimiz hiçbir işi bize yaptırmasın." şeklinde konuştu.

Konuşmaların ardından gerçekleştirilen devir teslim töreninde Prof.Dr. Mehmet Koç,  Konya sağlığı adına vermiş olduğu hizmetler dolayısıyla Küçükkendirci'ye teşekkür ederek, çiçek takdim etti.

Son Fotoğraflar

Tüm Fotoğraflar