PANDOMİM AİLE&PSİKOLOJİK DANIŞMA MERKEZİ YENİ YERİNDE HİZMETTE


PANDOMİM  Aile&Psikolojik Danışma Merkezinin yeni hizmet ofisi Feritpaşa Mahallesi Nisastaş sok. No: 18/A (Eski Bağ-Kur yanı) Selçuklu Konya adresinde düzenlenen mütevazi bir törenle hizmete açıldı.

Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatırmacı katılımıyla gerçekleştirilen Pandomim aile&Psikolojik Danışma merkezinin yeni hizmet ofisinin açılışında konuşan Klinik Pisikolog Bayram Duysak " Yenilikçi,atılcı ve ilkeli yaklaşımımızla psikolojiye çdaha fazla ışık tutmak ve insanlara daha fazla yardım etmek amaçlı faaliyetlerimizi sürdürüyoruz.

Pandomim ailesi her biri kendi alanında profesyonel eğitim almış deneyimli psikologlardan oluşmaktadır.Merkezimizde ergen ve yetişkin danışmanlığı, Ebeveyn ve Çoçuk danışmanlığı, aile Danışmanlığı ve Cinsel danışmanlık hizmetleri vermekteyiz. Amacımız bize başvuran kişilerin sorunlarıyla başa çıkmasına ve gelecekte oluşabilecek sorunları önlemesine yardımcı olmaktır. Mutlu çocuk, Mutlu bireyler ve Mutlu aile için hayatınızın her döneminde ve alanında yanınızdayız" dedi.

Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatırmacı ise " Bugün Pandomin Aile &Psiklolojik Danışma merkezinin açılışı gerçekleştiriyoruz. Burada inşallah çok güzel hizmetler üretilecek. Hem ailelerimiz, hem çocuklarımız sosyal,psikolojik gelişimleri için uzman bir ekip katkılarda bulunucaklar.Bu hizmete açtığımız Pandomim aile & psikolojik danışma merkezimiz hem Konyamıza, hem Selçuklumuza katkılarda bulunacaktır. Hem kendi ekonomileri ,hem konya ekonomisi , hemde ülke ekonomisi için hizmet üretecek ve katkıda bulunacaklardır. Hayırlı ve uğurlu olsun" dedi.

Protokol konşumalarının ardından yapılan dua ve kesilen kurdela ile Pandomim Aile & Psikolojik danışma merkezinin açılışı gerçekleştirildi.

PANDOMİM Aile&Psikolojik Danışma Merkezi Psikolog Abdullah Duysak, Klinik Psikolog Bayram Duysak olmak üzere 6 pskilog ile Konyalılara yen hizmet ofisinde hizmet vermeye başladılar.

 

 

 

                                                         

 

 

 

 

Son Fotoğraflar

Tüm Fotoğraflar