ÇOTURA, BESLENME VE DİYET DANIŞMANLIĞI OFİSİNİ AÇTI


GENÇ DİYETİSYEN ZİŞAN TAŞDEMİR BESLENME VE DİYET  DANIŞMANLIĞI OFİSİNİ AÇTI

Beslenme ve sağlık alanında Konya'da yeni bir soluk getirecek genç ve idealist diyetisyen Zişan Taşdemir, geçtiğimiz hafta sonu beslenme ve diyet danışmanlık ofisini düzenlenen mütevazı bir törenle açtı...

Kerkük Caddesi Safir Sitesi altında yer alan ofisin açılış törenine Diyetisyen Zişan Taşdemir'in arkadaşları, ailesi ve yakınları katıldı.  

Açılış kurdelesini ailesi ve yakın akrabalarıyla birlikte kesen genç ve idealist Diyetisyen Zişan Taşdemir, tören sonrası basın mensuplarına yaptığı kısa açıklamasında şu sözlere yer verdi. " Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesinde 2017-2018 eğitim öğretim yılında mezun oldum. Doğup büyüdüğüm yere geri dönüp mesleğimi icra etmek istedim ve Diyetisyen Zişan Taşdemir Beslenme ve Diyet Danışmanlığı'nı kurdum.

Obezite, diyabet, hipertansiyon, kalp damar hastalıklarının tıbbi beslenme tedavisi, beslenme, egzersizde beslenme, yaşlı beslenmesi, gebelikte beslenme, emzirme döneminde beslenme, çocukluk çağı beslenmesi gibi çeşitli dallarda hizmet vereceğim.. Hedefim danışanlarıma kısa süreli diyet mantığını bir kenara bıraktırıp yaşam şekline göre beslenme düzeni oluşturmayı benimsetmek"."dedi.

Açılış törenine katılan misafirler ile birlikte yapılan dua ve kesilen kurdele ile Zişan Taşdemir Beslenme ve diyet danışmanlığı ofisi hizmete açıldı.
           

Son Fotoğraflar

Tüm Fotoğraflar